Kontakt

Už jako malá jsem milovala vůni lékárny a míchání olejů. Měla jsem přirozený respekt k esencím, protože to jsou silné látky, vyžadující zodpovědné a šetrné zacházení. Pzn. pro mladší ročníky. V lékárnach se dříve míchaly masti a léky, a to s sebou neslo i charatkeristickou vůni. Nyní už něco takového zažijeme jen málo.
K olejům jsem se dostala na mateřské dovolené, kdy jsem si zakoupila první esenciální oleje. Postupně jsem se s nimi seznamovala a vytvořila si svůj vlastní přístup pro práci s esencemi. Mám ráda individualitu a jedinečnost vůní. Baví mě poznávat prostředí, kde květiny rostou, jaké jsou, a jak se z nich esence vyrábějí. Na webu i v e-shopu naleznete mnoho fotografií rostlin z mých cest, přes které se můžete naladit na samotnou bytost rostliny. Tak zjistitíte, která esence je ta pravá pro Vás.
Informace a popisy pochází z mých poznatků a ladění, odborných seminářů a knih. Zajímám se o původ rostliny, její rozšířění, technologii výroby a využití v našem žiovtě. Především však o „vnirtřní krásu“ – vibrace rostlin. Cílem nebylo najít, či objevit jediné, možné poznání, ale otevřít cestu vám k těm vašim. Jinými slovy, na těchto stránkách se můžete něco dočíst o pořádaných akcích, semináříchcestách, a nebo si nakoupit pro radost.

Užijte si mé stránky, já si je také užívám;-)!

Dagmar Clair
+420 602 503 502
dagmar.clair@clairoils.cz

Ateliér V Borovičkách
V Borovičkách 2726/1
Stodůlky- Praha 5
155 00