LABE Zobrazit větší

Esence "LABE"

řeka dostání povinností

"Otcovský princip" 
Pramen Labe je majestátním místem. Bývá obklopen vírem drobných kapek vody a mlhovinou, která vytváří ochranou clonu kolem jeho zdroje. Ochrana místa, kde se vlévá samotná mléčná dráha. Moudrost bílého hada ze souhvězdí Orionu. Učí nás žít život od narození, dospívání, dospělosti, zrání, stárnutí až po opdočinek. Žít a být štastný s tím, co právě mám a zažívám TEĎ.

Více informací

750,00 Kč


Více informací

LABE - laskavý učitel drakopánů.
Pokud je Vltava srdcem Čech, pak Labe je pro Čechy korunou moudrosti a rozumu. Svým tokem zúrodňuje Polabskou nížinu. Objímá ji, chrání ji a oživuje až z hlubin země, jako velkou zahradu. Je učitelem a otcem svých neukázněných dětských přitoků. Vytrvalostí a úsporností horalů je zklidňuje, usměrňuje a učí dospělosti. "Pořádek musí být." V Labi se mísí autorita modrého Neptuna a moudrého Saturna. Mužský princip, který zněžní láskyplným soutokem s Vltavou. Je šťastný.

Pomáhá nám, když neumíme spojit to, co musíme, s tím po čem toužíme a co nás naplňuje. Harmonizuje jin a jang, párové orgány. Uklidňuje nervovou soustavu a zaceluje rány. Je dobré mít ho po ruce při rozchodu, rozvodu partnerů, když ztratili společnou řeč. Pomoc pro znovunalezení svého spodního proudu života.
Darem Labe je žít z hloubi svého života, a přesto dostát svých povinností. Děkujeme Labe!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Příroda

PRAMENÍ
Krkonoše, Česká republika 1384 m n. m.
PROTÉKÁ
Čechy / Královéhradecký, Pardubický, Středočeský, Ústecký kraj
Německo / Sasko, Braniborsko, Sasko-Anhaltsko, Dolní Sasko, Meklenbursko-Přední Pomořansko, Šlesvicko-Holštýnsko, Hamburk
ÚSTÍ / ÚMOŘÍ
do Severního moře u Cuxhaven
Atlantský oceán / Severní moře


Parametry

Terapeutickéřeka dostání povinností
Složení směsiElemi, Jasmín, Konopí, Muškátový ořech, Myrha, Opuncie, Pomeranč, Rododendron, Smrk a Jojoba