Borovice černá Zobrazit větší

Borovice černá

(Pinus nigra)
- Francie
Čistící, nabíjecí, uvolňující a haronizující

Borovice černá nás svou pryskyřičnou vůní osvěží a uvolní napětí v nás. Na fyzické úrovni působí na horní a dolní cesty dýchací, ulevuje při kašli. Zmírňuje bolesti revmatických kloubů a svalů a zánětlivých onemocněních. Vůně borovice černé má dezinfekční, čistící účinek a napomáhá imunitnímu systému.

Více informací

200,00 Kč


Více informací

Pozitivně působí na nervovou soustavu a eliminuje stresové situace a vyčerpání. Rozproudí krevní oběh a harmonizuje endokrinní systém, hypofýzu a nadledvinky. Na mentální úrovi navozuje klid a vidět svou cestu, i když se náš svět rozpadá. Emociálně uleví při pocitu ztráty, selhání a paniky. Pomáhá nám dovolit si, nechat věci plynout a těšit se na budoucnost. Zvyšuje sebevědomí, odvahu a vytrvalost. Poselstvím borovice je opustit to staré a přijmout to nové. Napomáhá jedinci relaxovat a nalézt svůj střed. S vnitřním klidem vidět své budouci kroky v životě.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Příroda

Borovice černá ráda zapouští svůj hluboký kořen do písčité a vápencové půdy. Roste v blízkosti moře a slunce a nevadí jí ani horská pohoří. Umí pracovat s ohněm a zvládá, jak vysoké, tak nízké teploty. Dorůstá do výšek asi 20 metrů a jeho šupinatá kůra je šedá až tmavě hnědá. 

Výroba

Parní destilací jehličí a větví


Parametry

Latinský názevPinus nigra
Země původuFrancie
TerapeutickéČistící, nabíjecí, uvolňující a haronizující
VůněPryskyřičná
KvalitaBIO