Jedle Sibiřská Zobrazit větší

Jedle Sibiřská

(Abies sibirica)
- Sibiř
uvolňující, čistící, harmonizující a nabíjející

Jedle Sibiřská primárně působí na horní a dolní cesty dýchací.
V oblasti pohybového aparátu eliminuje záněty klubů a svalů
. Uvolňuje křeče a ulevuje svalům po fyzické námaze, protože odvádí toxiny z těla ven. Další oblastí působení je nervová soustava. Podporuje okysličení mozku a osvobozuje nás od napětí a stresu.

Více informací

200,00 Kč


Více informací

Její vůně harmonizuje endokrinní systém. Nadledvinky jsou dostatečně prokrvovány, a tak dochází ke snížení přepětí a strachu v těle. Jedle Sibiřská navozuje dobrý spánek, oživuje dobrou a jiskřivou náladu a dodává jasnost v myšlení. Otevírá duchovní srdce a šišinku. Při nádechu a výdechu jedlového aroma se spojuje 4. a 6. čakra v jeden harmonický celek a my tak můžeme myslet srdcem a milovat rozumem svět kolem nás. Na duchovní, mentální a emoční úrovni staví mosty a usnadňuje přechod do dalších životních zkušeností. Uvolňuje a osvobozuje od starých emočních vzorců, které nás brzdí ve vývoji a očišťuje od karmických i současných vztahů - pout, které nás svazují a ztahují zpět. Je to velmi pozitivní síla, dodávající radost i v těch nejtěžších a temných okamžicích.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Příroda

Stále zelený jehličnatý strom dosahující výšky asi 35 m. Jeho šišky sedí na větvích a rostou směrem vzhůru. Jehličí je husté a obsahuje hojně pryskyřice, která vydává osvěžující a hojivou vůni. Vyskytuje se hojně v oblastech tajgy - na severní polokouli, především Sibiři a Kanadě.

Historie

Jedle je symbolem vánoc u křesťanských národů. V dřívějších dobách domorodci z kůry jedle sibiřské připravovali čaj a kořeny používali na bolesti v dutině ústní. Pryskyřicí si ošetřovali kožní rány pro její hojivé účinky.

Směsi

Mísí se dobře s dalšími dřevinami, citrusy nebo kadidly.

Aplikování

Inhalací, do saun a na provonění prostoru.

Výroba

Parní destilací jehličí a větví


Parametry

Latinský názevAbies sibirica
Země původuSibiř
Terapeutickéuvolňující, čistící, harmonizující a nabíjející
Barvačirá
Vůněsvěží až jiskřivá, pryskyřičná
Kvalita100 %